Pamätám si na deň, keď som sa prvý raz rozhodla, že so svojím životom musím niečo urobiť. Že sa jednoducho musím postaviť, zdvihnúť svoj veľký zadok a ísť niečo robiť. Bolo to, keď som sa po polroku postavila na váhu a zistila som, že už je to so mnou naozaj veľmi zlé. Nebojte sa však. Uvidíte, že stačí aj malé kopnutie, aby ste sa vyšvihli nahor. Ja som sa rozhodla, že moje kilá ma neuvedú do depresie, ale že s tým začnem naozaj niečo robiť. Začnem chudnúť. Začnem sa o seba starať. V konečnom dôsledku je práve to to najlepšie, čo môžete pre seba urobiť. Preto som sa rozhodla, že si spravím plán, ktorého sa budem držať.

hubnutí

Plán môjho „boja“

  1. Začať sa hýbať. Pohyb považujem za naozaj dôležitý. Mala som ho dostatok aj predtým. Ale teraz si uvedomujem, že som pre seba mohla urobiť aj oveľa viac. Preto som sa rozhodla, že na sebe začnem makať. Začnem sa snažiť a začnem chodiť pravidelne cvičiť, aby to nebolo len tak.
  2. Začnem myslieť pozitívne.Nebudem sa každý deň stavať na váhu, aby som zistila, koľko kíl zo mňa išlo dole. Musím myslieť iba na to, koľko chcem mať a za aký čas. Proste som sa sústredila na seba a nie na čísla, ktoré ukazovala váha. To je pre mňa to najlepšie riešenie.
  3. Zmením stravu.Keď človek mení stravu, začnú sa aj v jeho tele diať tie správne zmeny. Myslím si, že je dôležité, aby človek spolu s cvičením myslel aj na stravu, ktorú do seba dáva. Nechcela som držať žiadnu hladovku, ale povedala som si, že začnem s dobrou diétou https://www.prodietix.sk/o-proteinovej-diete.

fyzoetrapie

Keď má človek správny prístup, dostatok pohybu a dobrú diétu, dokáže naozaj čokoľvek. Dokáže sa dostať aj na svoju vysnívanú váhu, napriek tomu, že má zo začiatku často pocit, že sa s jeho telom nič zvláštne nedeje. Ale deje, len si na to musíte chvíľu počkať. Bude to stáť za to. Hovorím naozaj za seba, verte tomu.

Ohodnoťte příspěvek