Hračky z dielne Candylab vznikli z chute oživiť ducha očarujúceho obdobia modernistickej Ameriky 60. rokov a preniesť ho do súčasného dizajnu drevených hračiek.
Samotní tvorcovia týchto elegantných hračiek ako umelci, dizajnéri a rodičia boli inšpirovaní množstvom vecí – či už dokonalosťou a remeselným spracovaním dizajnového nábytku z polovice 20. storočia, alebo jedinečnosťou a láskou ku klasickým modelom amerických áut.

Gift_Guide_Surf_01

Aby sme sa všetci pomaly neutopili v množstve obyčajných, zabudnuteľných a plastových hračiek bez príbehu, to všetko dopomohlo k vytvoreniu týchto drevených hračiek, ktoré sú elegantné, odolné a jednoduché.
Dávajú deťom šancu vytvárať svoje vlastné príbehy spolu s hračkami, s ktorými sa hrajú.

Dva roky experimentovania, vývoja, testovania a vytrvalé povzbudzovanie od priateľov, rodiny aj od úplne cudzích ľudí, nakoniec viedlo k tomu, že hračky Candylab boli pripravené na zdieľanie s celým svetom.

Americana

blackjack5

Dnes si môžete vyberať z krásnych tematických kolekcií ako napríklad z výletno-turistickej, alebo z pretekárskej či trochu klišé filmovej.

Autíčka z kolekcie Candylab si môžete dokonca zakúpiť aj na Slovensku. Predáva exluzívne online shop Mr. Wood. Cena jedného dreveného autíčka štartuje od 29€.

fotky: candylabtoys.com