Bratislava uvíta prvý veľký predajný event dizajnových značiek pre deti pod názvom kid., ktorý sa bude konať 24. – 26. marca 2017 v Starej tržnici. A pri tejto úžasnej príležitosti si na LeMini môžete vychutnať aj niekoľko exluzívnych fotiek z príprav oficiálneho kid. vizuálu.

Document Name_72
Document Name_226
Document Name_1154

Krása zachráni svet

Viac ako 50 značiek zo Slovenska a Čiech bude súčasťou prvého ročníka predajného eventu kid., ktorý prinesie značky z oblastí oblečenia, doplnkov, hračiek, knižiek, nábytku, dekoru, kozmetiky pre deti vo veku 0-12 rokov.
Prvý ročník sa zameriava najmä na pôvodné slovenské a české značky, lokálne obchody a online shopy s ponukou zahraničných dizajnových značiek. Okrem týchto sa návštevníkom predstaví aj ikonická francúzska značka Petit Bateau, ktorá sa na Slovensku odprezentuje po prvýkrát.

Dizajnéri deťom

Detstvo je obdobie, kedy sa najviac rozvíjame a vnímame svet, estetiku nevynímajúc. Inšpirovať ku vnímaniu krásna vôbec po prvýkrát budú aj prestížni slovenskí módni návrhári.
Martin Hrča, Lenka Sršňová, Michaela Bednárová predstavia verejnosti svoje limitované edície určené výhradne deťom.
Z Paríža pricestuje aj slovenská dizajnérka doplnkov z hodvábnych kravát, Zuzana Mikytová. V spoločnom „petit couture výstavnom priestore“ sa môžete tešiť na oblečenie, topánky, čelenky, legíny, či dizajnové ruksaky pre najmenších.

Document Name_373
Document Name_412

Poďme sa zabaviť

Kid. shop up nebude iba o nakupovaní, okrem 3 predajných dní budú pre návštevníkov a deti pripravené celodenné zážitky, služby, oddych a aktivity rôzneho druhu.
Na svoje si prídu otcovia aj deti, ktorých čaká kvalitný sprievodný program, ako napr.: workshopy kreslenia so SNG, workshop s Lenkou Sršňovou, talkshow Kristíny Farkašovej, detská škola varenia s Jemine, divadielko a koncert Uspávanky.
Pre návštevníkov bude samozrejme k dispozícii aj chill out zóna/kaviareň, parking pre kočíky a kútik na kojenie a prebaľovanie.

Document Name_945
Document Name_413

Tri sudičky

Kid. shop up je prvým podujatím svojho druhu na Slovensku. S hrdosťou tak túto novú udalosť podporia svojou prítomnosťou aj tri známe mamy, milovníčky dizajnu a ambsádorky projektu – Kristína Farkašová, Tamara Šimončíková Heribanová a Ivica Jusková.

kid ambasadorky
kid-key-visual

veľké deti majú oblečený farebný pulóver a žlté menčestrové nohavice Macarons, farebná blúzka Wolf&Rita a ružové dievčenské pyžamo Amiki a “baranicu” – ktoré predáva slovenský online concept store aliceandalice.sk,
ružové, bordové a béžové nohavice, plyšové biele papuče sú z H&M, inak obuv vlastnú,
malé šaty sú iceicebaby.cz aj sivé tričko na úvodnej fotke – u nás predáva PánMedvedík,
farebné slúchadlá Bang & Olufsen

styling: Jaja Jenčová / LeMini.sk
fotky: Milan Očenáš