Tomuto sa vyvarujte, ak nechcete znechutiť muža

Ženy si veľmi radi namýšľajú, že je to ich výzor, čo si muži všímajú. Pravdou je, že keď sa chlap zamiluje, výzor prestáva u neho hrať hlavnú rolu. Samozrejme, že to neznamená, aby ste prestali o seba dbať a chodili celý rok v starých teplákoch. Muži sa síce otáčajú za kráskami, ale v hĺbke duše túžia po žene od vedľa. Výnimku tvoria jedinci, ktorí nikdy nedospejú. Vzťahy veru vedia byť niekedy obrovský adrenalín a inokedy si nevieme bez svojej polovičky predstaviť život. Čo robiť, aby ste svojho miláčika neiritovali?

grimasa

Spomínali sme už výzor. Muži z duše nenávidia prehnaný mejkap, ktorý na tvári ženy priam kričí a je vidieť, že pod ním sa skrýva niekto úplne iný. Prirodzenosť a jemne upravené nedostatky sú to po čom ich srdce piští.
Ženy sú bytosti, ktoré niekedy strácajú sebavedomie a potom sa neustále pýtajú muža, či ich miluje, čo k ním cíti, či sa mu ešte páčia. Tieto otázky ich vytáčajú priam do nepríčetnosti. Milé dámy, keby vás nemilovali, tak by ich neudržal ani pár volov a už dávno by bol preč.

Oni vás nevolajú do servisu, alebo na nákup zimných pneumatík. Tak prečo ich vy voláte do obchodu s oblečením? Páni nemajú radi nakupovanie. A naozaj veľmi ich vie nahnevať, keď sa pýtate, či sa tá sukňa hodí k bundičke. Na takéto veci si zavolajte svoju kamošku.

Všetko, čo sa týka sexu majú radi živočíšne a divoké. Preto im nerobte veci ako plánovanie toho o koľkej sa budete milovať, či predstieranie orgazmu pri sexe. Nezabúdajte aj na to, že sa milujú pozerať a preto im to umožnite.
V spoločnosti sa radi s vami popýšia. Čakajú, že budete ich ozdobou, inteligentnou spoločníčkou, ktorú mu budú jeho priatelia závidieť. V žiadnom prípade nechcú, aby ste im konkurovali v pití alkoholu a vulgarizmoch. Toto ich vie veľmi znechutiť.
Dávajte si aj pozor na to, čo si obliekate. Sú isté kúsky oblečenia, ktorá sa nám páčia, ale mužov vedia odpudzovať. Ak sa vy cítite pohodlne a nevadí vám to, tak ich pokojne noste. V prípade, že sa chcete mužovi zapáčiť, skúste sa im načas vyhnúť. Ide hlavne o legíny, ktoré sa hodia naozaj len ženám s dokonalou postavou.

pár

Odradiť ich vedia aj nohavice s nízkym sedlom. Outfit vytvorený čisto z ružovej farby im pripomína skôr malé dievčatko, či barbie ako zrelú ženu vhodnú na vzťah. Minisukne, ktoré nič nezakrývajú sa im páčia vo filmoch na ľahkých ženách a nie na žene ich srdca. Z topánok sú to vysoké platformy, ktoré spravia aj z tej najkrajšej nohy kopyto a uggy topánky radšej nechajte doma.

Posted In Nezařazené