Nerozbitný smartphon ktorý zvládne všetko

» Ide o revolučnú novinku Cat S41. Tento smartphon je do každého terénu a. nemusíte sa báť že sa poškodí. Nie práve naopak, vznesie všetko,napríklad keď ho prejdete auto, bude namočený alebo potopenú, či ho hodíte o zem. Takto to však uvádza výrobca a doma to pre istotu nikdy neskúšajte, pretože inak by ste si smartphon poškodili a predajca za neho nenesie žiadne následky. Ešte poďme si predstaviť jeho základné parametre.

mobil

Tento krát nejde o výkon ale skôr o odolnosť. No nie čo v sebe musí obsahovať. Dostáva 5 palcový Full HD displej a nerozbitným sklom ktoré je odolné voči poškriabaniu, prasknutiu alebo vode. O výkon sa postará 8 jadrový procesor MediaTek Helio P20 MT6757 s taktom 2,3 GHz. Aby smartphon nijak nezaostával vo výkone, dostáva aj 3 GB operačnej pamäte RAM a vnútornú pamäť má 32 GB a reálne dostupnými 25 Gigabajtami, ktorá by mala postačiť na všetky vaše súbory,no ak by bolo stále malo, môžete si vnútornú pamäť rozšíriť pomocou mikro SD karty až do 2 Terabajty.

» Fotoaparát ostáva rovnaký a ten obsahuje 13 megapixelov ktoré fotia vo FullHD rozlíšení – vzadu a predu nájdeme 8 megapixelov fotoaparát. Fotoaparát môžeme porovnať napríklad so smartphonom Lenovo Moto G5 Plus. Batéria obsahuje 5000 mAh silnú batériu ktorá má jednu špecifikáciu a to že Cat S41 dokáže nabíjať iné smartphoni čo je obrovskou výhodou pre spolucestujúcich či vašich známych.

selfie

Ø Rekapitulácia na záver

Nie je to smartphon ktorý by mal byť na hranie hier či na náročné používanie Je skôr určený pre tých ktorý pracujú v ťažkých terénoch, alebo pre ľudí ktoré navštevujú oblasť kde je väčšie riziko poškodenia, Je to smartphon ktorý( by mal ) vydržať poškriabanie displeja, utopenie vodou, alebo celkového rozpadnutiu sa. Môže to byť aj vhodný darček pre staršie generácie.

Posted In Nezařazené