»          Ide o revolučnú novinku Cat S41. Tento smartphon je do každého terénu a. nemusíte  sa báť že sa poškodí. Nie práve naopak , vznesie všetko ,napríklad  keď ho prejdete auto , bude namočený alebo potopenú , či ho hodíte o zem. Takto to však uvádza výrobca a doma to pre istotu nikdy neskúšajte , pretože  inak by ste si smartphon poškodili a predajca za neho nenesie žiadne následky.  Ešte poďme si predstaviť jeho základné parametre.

mobil
 
Tento krát nejde o výkon ale skôr o odolnosť. No nie čo v sebe musí obsahovať. Dostáva 5 palcový Full HD displej a nerozbitným sklom ktoré je odolné voči poškriabaniu, prasknutiu  alebo vode. O výkon sa postará 8 jadrový procesor MediaTek Helio P20 MT6757 s taktom 2,3 GHz . Aby smartphon nijak nezaostával   vo výkone , dostáva aj 3 GB operačnej pamäte RAM a vnútornú pamäť má 32 GB a reálne dostupnými  25 Gigabajtami ,  ktorá by mala postačiť  na všetky vaše súbory ,no ak by bolo stále  malo,  môžete si vnútornú  pamäť rozšíriť  pomocou mikro SD karty až do 2 Terabajty  .
 
»          Fotoaparát ostáva rovnaký a ten obsahuje 13 megapixelov ktoré  fotia  vo FullHD rozlíšení  – vzadu a predu nájdeme 8 megapixelov fotoaparát. Fotoaparát môžeme porovnať napríklad so smartphonom Lenovo Moto G5 Plus. Batéria obsahuje 5000 mAh  silnú batériu ktorá má jednu špecifikáciu a to že Cat S41 dokáže nabíjať iné smartphoni čo je obrovskou výhodou pre spolucestujúcich či vašich známych .

selfie
 
Ø  Rekapitulácia na záver
 
Nie je to smartphon ktorý by mal byť na hranie hier či na náročné  používanie Je skôr určený pre tých ktorý pracujú v ťažkých terénoch ,  alebo pre ľudí ktoré navštevujú oblasť kde je väčšie riziko poškodenia, Je to smartphon ktorý( by mal ) vydržať poškriabanie displeja ,   utopenie vodou , alebo celkového rozpadnutiu sa. Môže to byť aj vhodný darček pre staršie generácie.