Letný relax na nuda pláži

Nudistická pláž je miesto, kde sa návštevníci môžu voľne pohybovať nahí. Nudistické pláže nadobudli popularitu v 50. rokoch 20. storočia na území Francúzska. Nudistické pláže sú obľúbené i v súčasnosti, avšak vyvolávajú búrlivú diskusiu a hoc má nudizmis prísne pravidlá, jeho prívrženci sa nie vždy stretajú s pochopením. I keď sa to tak nemusí javiť, nuda pláž má svoju vlastnú etiketu. Základné sú štyri pravidlá, a to mať vždy po ruke uterák, pretože sa kladie dôraz na hygienu na spoločných miestach ako stoličky, lavičky, lehátka a podobne. Po druhé; zazeranie a očumovanie je nevhodné. Je žiadúce rešpektovať pohodlie ostatných – očakáva sa primerané správanie rovnako ako na bežných plážach.

Nuda pláž

Ďalej – fotoaparát je absolútne neprípustný! A tým je myslené ako fotografovanie ostatných, tak samotné nosenie fotoaparátu, ktorý sám o sebe vyvoláva nepríjemný pocit. Fotoaparát radšej nechajte v aute alebo ešte lepšie – doma. A nakoniec – zjavné sexuálne správanie je neprijateľné. Nuda pláž https://www.privatportal.sk/blog/nuda-plaz-skvely-sposob-ako-relaxovat je o relaxe a túžbe priblíženia sa k prírode, takže to treba brať na vedomie. Chystáte sa v blízkej dobe navštíviť nudistickú pláž? Nakoľko sú nuda pláže stále na okraji záujmu, nachádzajú sa zväčša na izolovaných miestach. Avšak v niekoľkých krajinách sveta sú nudistické pláže súčasťou akejsi histórie a kultúry, preto sú svetovo uznávané a vyhľadávané. Medzi najpopulárnejšie z nich jednoznačne patria Rusovské jazerá. Je to lokalita obkolesená lesmi s členitým pobrežím. Toto slovenské miesto je nazývané aj „Nudistickým kráľovstvom“.

Nuda pláž

Časť pláže je pre nudistov vyčlenená aj na bratislavských Zlatých pieskoch, brehy očarujúceho Šútovskeho jazera taktiež ponúkajú azyl nudistom. Spomedzi obľúbených svetových destinácií si môžete vybrať z množstva kúzelných miest. Tie najočarujúcejšie a najnavštevovanejšie sú v magickom a slnečnom Grécku, cenovo dostupnom Chorvátsku, nádhernom Taliansku s výrobnou kuchyňou a krásnymi pamiatkami, vždy horúcom a exotickom Španielsku obkolesenom čírym morom či v metropolitnom Francúzsku známom svojimi dychberúcimi hradmi, zámkami a úžasne prepracovanými katedrálami.