Ako svoju sedačku uchrániť pre rizikami života

SedačkySegum sa nájdu v každej domácnosti. Niekto ich má len v obývacej izbe, niekto i v pracovni či v spálni. To je však úplne jedno, teda to, kde presne sa nachádza vaša sedačka. Každá z nich totiž potrebuje vašu pozornosť, konkrétne starostlivosť. Dieťa zavalené vankúšmi sedí na sedačke.jpg

Ja osobne som nikdy nepatrila k ľuďom, ktorí si potrpia na extrémnom poriadku. Nikdy som sa o svoj nábytok extrémne nestarala. Brala som to tak, že ide o úžitkové predmety, ktoré sa jedného dňa, tak či tak, zničia. Potom sme si ale kúpili sedačku, ktorá bola tak krásna a navyše išlo o posledný kus z danej edície, ktorý by sme opätovne zohnali len ťažko. Tak som na ňu začala dávať ozajstný pozor. Musím povedať ešte to, že máme deti aj psa a obaja títo členovia našej domácnosti, sedačku využívajú viac než aktívne. Preto je niekedy veľmi ťažké, ochrániť tento kus nábytku pred špinou a nezvrátiteľnými poškodeniami. Ak aj vás chytá zúfalstvo na sedačku plnú chlpov alebo vyliateho džúsu, riaďte sa nasledujúcimi radami a váš život bude podstatne ľahší.

RADA číslo jeden? Poťahy to istia
Viem, zakryť novú a peknú sedačku je hlúposť, no pri malých deťoch a domácich zvieratách to niekedy naozaj inak nejde. Kúpte si poťah, ktorý celý dizajn sedačky dotvorí. Ja ho dávam dole iba vtedy, keď čakáme návštevu a sedačkou sa chcem trochu pochváliť.

RADA číslo dva
Keď máte psíka, vždy po prechádzke mu nohy nie len umyte, ale aj dôkladne osušte. Riešením je aj zákaz vstupu do obývačky, no každý majiteľ http://sedackyphase.cz/kontakt/majitel-cz/ psa vie, že je to takmer nemožná výzva. S chlpmi vám pomôže najlepšie obyčajná lepiaca páska.
Moderná biela sedačka v netradičnom tvare s vankúšmi.jpg
RADA číslo tri
Uchrániť sedačku pred deťmi tiež nie je jednoduché. Jediné čo pomohlo mne, je zákaz pitia a jedenia v obývačke a taktiež pravidelná kontrola detských paprčiek. Keď maľujú alebo sa hrajú vonku, pred vstupom do blízkosti gauča, ich poriadne prehliadnite.