Senzuálne tantra masáže

Senzuálna masáž je pomerne odlišná masáž od bežnej klasickej masáže. Pri senzuálnej masáži sa ale často stretneme aj so zamieňaním senzuálnej masáže a tantrickej masáže. Pri senzuálnej masáži sú intímne partie masírovaného vynechané a viac menej nedochádza pri tejto masáži k vzrušeniu a orgazmu.

spa kamene

Senzuálna masáž je zameraná na celotelovú masáž, spojenú s filozofickým myslením, zaoberá sa masážou chodidiel, akupresúrou, a aromaterapiou. Pri tejto masáži si uvedomíte sám seba, svoje telo a naučíte sa sam seba milovať takého aký ste. Samozrejme každá masáž alebo lepšie povedané každý druh masáže poskytne niečo iné ale ak sa spoja dva druhy a teda spôsoby masáží, doprajete si zákonite viac. Preto Vám ponúkame senzuálnu tantra masáž, ktorá Vám povzbudí telo, myseľ a vy tak budete ako znovuzrodený. Senzuálna tantra masáž Vám poskytne úľavu na celom tele, duši a zároveň si tak doprajete aj príjemné sexuálne vzrušenie, no v takých rozmeroch, v akých ho pri bežnom pohlavnom styku nedosiahnete.

tantra je učenie

Senzuálne tantrické masáže sú zamerané na celé telo vrátane intímnych partií a zanechajú na Vás dlhodobí pocit ľahkosti a novej energie, z ktorej budete môcť čerpať po dlhší čas. Samozrejme spravíte tak niečo aj pre svoje zdravie, pretože po psychickej stránke sú senzuálne tantra masáže vysoko prospešné no po zdravotnej stránke detto. Pokiaľ si zvolíte senzuálnu tantra masáž prostaty, získate neopísateľnú rozkoš, ktorá Vás vovedie do nadpozemských sfér a zároveň si týmto umožníte dostatočné prekrvenie prostaty a tým pomôžete predchádzaniu nepríjemných ochorení prostaty. Samozrejme pozitívne výsledky sa dostavia pri jej pravidelnom absolvovaní, no veríme že to bude pre Vás natoľko jedinečný zážitok, že už len z tohto poznania neopísateľnej blaženosti si sami budete žiadať podstupovať túto senzuálnu masáž pravidelne.