Prevencia kanalizácie za dobrú cenu

Je jednoduchšie obísť haváriu s potrubím alebo kanalizáciou a investovať prostriedky do prevencie formou krtkovania.

Ponúkaná služba krtkovanie cena totižto nie je len o ponuke krtkovania v čase vzniknutej havárie, ale aj o širokých a vysoko účinných službách prevencie, ktoré Vám ušetria peniaze.

Prioritou ponuky je vždy spokojnosť zákazníka a preto sú realizované výkony vždy na profesionálnej úrovni, s najmodernejšou technikou, korektným odborným prístupom a korektne dohodnutou cenou vopred.

plumber-228010_640

K najviac využívaným službám patria okrem krtkovania, čo v praxi znamená účinné a spoľahlivé čistenie potrubia a kanalizácie, aj monitoring potrubia, jeho precízne trasovanie, frézovanie alebo služby zamerané na šachtové dno.

Krtkovanie sa vykonáva vždy podľa rozsahu poškodenia, typu objektu, prístupu k nemu buď čistením vysokým prúdom a tlakom vody alebo sa využije elektromechanické čistenie pomocou rotujúcich špirál. Nie všade je možné uplatniť tlak vody, mohlo by dôjsť k zatopeniu, vždy sa zohľadňujú podmienky objektu tak, aby sa škody neznásobovali.

Ponúkaná služba je skutočne ekonomická, zameraná aj na odborné poradenstvo a využíva vo svojej praxi princíp profesionality a odbornosti. Zároveň je pružná a rýchla, v prípade havárie sa zásah zvyčajne vykoná do 30 minút od nahlásenia problému s potrubím a kanalizáciou.

Takisto aj non stop prístup je výhodou pre zákazníkov, najmä ak sú situácia a problém naliehavý.

pipes-2672184_640

Čo sa týka ceny ponuka je zameraná na dosiahnutie optimálneho pomeru cena/výkon, doprava je už zahrnutá v cene a celková suma je obojstranne korektne odsúhlasená vopred.

Zákazníci oceňujú aj ponuku doplnkovej inštalačnej služby, šetrí im čas a námahu pri hľadaní inštalatérov.

Cena je výhodná aj z toho dôvodu, že práce nevyžadujú zbytočné výkopy, nezaťažujú rozpočet, sú efektívne a precízne, čo sa týka riešenia závady.

Preto neváhajte a využite ponúkané služby včas, nečakajte na zbytočné problémy.