Originálny darček pre každú ženu!

Ak hľadáte darček pre svoje milú polovičku, kamarátku, maminku, sestru či inú dámu, tak máme pre Vás skvelý typ, ktorým sú strieborne retiazky damske na krk jedinečne od nás. Striebro patrí medzi obľúbený materiál. Stále častejšie sa objavuje na šperkoch a v rôznych zaujímavých kombináciách. Dôvody, prečo sa tento materiál stále častejšie objavuje sú napríklad:Strieborná retiazka na krk-srdce.jpg

  • Aj keď patrí striebro medzi drahé kovy jeho cena je dostupná, a preto aj v prípade výrazného šperku ušetríte veľa peňazí v porovnaní so zlatom.
  • Vyzerá jednoducho, decentne, elegantne a dá sa kombinovať s inými materiálmi. C dnešnej dobe patrí medzi obľúbenú kombináciu dokonca kombinácia zlato-striebro. Striebro v kombinácii s farebným kameňom (napríklad modrým, žltým, červeným, či žltým) vyzerá skutočne krásne a elegantne.
  • Starostlivosť o tento materiál je v porovnaní s inými jednoduchšia. Striebro Vám vydrží roky.

Tieto a mnoho ďalších dôvodov Vám dokazujú, že ak hľadáte darček, či už pre svoju známu, rodinu, kamarátku alebo len tak pre seba, v prípade strieborných šperkov urobíte vždy správnu voľbu.Krásna strieborná retiazka na krk.jpg
Jeden alebo viacero šperkov?
Veľa žien má problém s odhadnutím množstva šperkov, ktoré by si na danú príležitosť mali so sebou zobrať. Tu je jedno pravidlo, na ktoré by ste mali vždy myslieť a to, že v jednoduchosti je krása. Ak chcete upútať šperkom, odporúča sa jeden výrazný v kombinácii s kameňmi alebo inými materiálmi. V prípade retiazky by mal byť skutočne len jeden-výrazný šperk. Ak však patríte medzi ženy, ktoré uprednostňujú viacero šperkov, tak siahnite po väčšom počte, ale vždy po jednoduchých dizajnov. Napríklad jemný náhrdelník s jemnými náušnicami a ako doplnenie jeden prsteň alebo náramok. Viac by už bolo zbytočné. Sama uvidíte, že celkový dojem bude lepší a elegantnejší. Aj muži viac ocenia jednoduchosť ako preplácanosť, na to nezabúdajte.

Posted In Nezařazené