Ako sa vyhrabať z dlžôb za pomoci pozitívneho myslenia?

Keď myslíte na to, ako sa z dlžoby dostať, ako splatiť pôžičku, ako sa raz a navždy zbaviť úveru, iba vašu situáciu zhoršujete. Je úplne jedno, či myslíte na to, ako sa dlhov zbaviť či k nim prísť. Kým budete myslieť na dlhy, budete ich aj priťahovať. Poznáte situáciu, kedy máme pred očami hŕbu papierov, na ktorých sa vyníma účet za účtom.
auta na parkovišti
Nemáte vtedy  ani potuchy ako ich uhradiť. Najlepšie, čo v takéto okamihy môžete urobiť je to, že sa nebudete sústreďovať na nedostatok, pretože týmto spôsobom dlhov a účtov pritiahnete  ešte viac. Vytvorte si automatický program splácania dlžôb! Hovorte si, že sa splácajú  sami, a potom myslite na blahobyt, dostatokprosperitu. Nájdite si svoj osobitý a účinný  spôsob, ako sa sústrediť výlučne na dostatok peňazí, a to aj napriek účtom.

2 Kroky k úspechu
Pokiaľ si prajete, aby sa výška vášho platu do budúceho roka zdvojnásobila, správajte sa tak, ako by sa už stalo!V momente, keď vyslovíte vetu: „Toto si nemôžem dovoliť,“ alebo „To je príliš drahé,“ tak práve vtedy máte možnosť zmeniť to. Zmeňte to slovami: „To si môžem kúpiť! To si môžem dovoliť!“ Vyskúšajte to! Opakujte si to pri každej príležitosti dookola, znovu a znovu. Doslova ako papagáj. Zahrajte sa takú hru. Po dobu jedného celého mesiaca sa úmyselne pozerajte na všetko, čo sa vám páči a predstavujte si, že vaše dlžoby sú splatené.

Kým tak budete robiť, v duchu si premietajte spomenuté slová:
1.      To si môžem kúpiť. Môžem si to dovoliť.“ Keď uvidíte šaty, ktoré sa vám páčia, keď pôjdete okolo výkladu cestovnej kancelárie, opakujte si: „To si môžem dovoliť.“ Táto technika zaručí, že sa vo vzťahu k peniazom začnete cítiť lepšie.
hodinky pod rukavicí
2.      Verte, že si to naozaj môžete kúpiť, že môžete pôžičku splatiť. Proste tomu verte!
Pokiaľ dodržíte pravidlá a budete takto postupovať zakaždým, pri každej príležitosti, prepnete tým svoje myslenie. Budete stále viac presvedčení o tom, že si tie veci môžete dovoliť a váš život sa tým zmení. V blízkej alebo vzdialenejšej budúcnosti (záleží iba na vás ako dlho to bude trvať), alebo ešte v ten deň, si všetky tie veci budete môcť dovoliť!

Podobným spôsobom sa vyhrabete aj z dlhov. Pri nezaplatenom účte si jednoducho hovorte, že je už zaplatený, buďte šťastní a cíťte sa dobre. Na začiatku sa to môže javiť ako ťažké,

ale časom je to zábava a funguje to! Keď príde účet za elektrinu, predstavte si, že daná suma je šek. Teda, že nikto od vás peniaze nežiada, ale vám niekto peniaze poslal. V skutočnosti si peniaze posielate sami prostredníctvom vesmíru. Takže, sumu, ktorú máte zaplatiť v mysli zdvojnásobte a predstavujte si, že toľkoto peňazí vám práve prišlo na účet.

Posted In Nezařazené