Máte malé deti a radi s nimi chodíte do spoločnosti? V tom prípade určite vyhľadávate kaviarne či reštaurácie priateľské k deťom.

Veľmi príjemným prostredím pre deti aj rodičov je práve priestor Mercado Kids v Auparku na prvom poschodí, ktorý je súčasťou reštaurácie Mercado.

mercado
mercado3
mercado4
Pre deti je pripravený veľký detský kútik so zaujímavými skladačkymi, hojdačkou, preliezačkou, knihami a množstvom ďalších pútavých hračiek pre deti.

Detský kútik aj celá časť Mercado Kids krásne dopĺňa príjemný, presvetlený interiér celej reštaurácie Mercado a ponúka veľkolepý výhľad na Sad Janka Kráľa a blízke detské ihrisko.
Súčasťou Mercado Kids je aj malý obchodík plný pestrých a šikovných drobností, ktoré si môžete rovno zakúpiť. V ponuke je aktuálne detský textil, keramika, rôzne hračky a dekorácie aj od slovenských značiek.

DSCF8070
mercado2

V neposlednom rade na vás v Mercado Kids čaká lahodné a zdravé menu. Pretože Mercado je synonymom zdravia a čerstvosti. Ponúka zaujímavú a nekonvenčnú kombináciu zdravých jedál, s použitím netradičných a lokálnych surovín. Navyše je pre deti pripravené aj špeciálne detské menu, ktoré určite poteší svojou pestrosťou.
K tomu sa osviežte domácimi limonádami, tradičnými malinovkami aj zdravými smoothies.

mercado6
DSCF8086
mercado5

Mercado Kids sa nachádza v bratislavskom obchodnom dome Aupark na prvom poschodí a je otvorené denne od 9.00-21.00. Viac informácií nájdete na ich facebooku presne tu.

fotka a text: LeMini.sk