Strávite leto v Bratislave? Alebo sa chystáte Bratislavu počas leta navštíviť? Určite nepremeškajte letný festival Viva Musica! Ten svojim návštevníkom každý rok prináša exkluzívne hudobné projekty v podaní špičkových domácich a svetových umelcov, ale aj koncerty plné nenútenej zábavy, bez kravát a tzv. „ušľachtilej“ nudy, ktorej by sa ľudia pri predstave klasickej hudby možno tak trochu obávali.

Viva Musica! festival vznikol v roku 2005 s ambíciou vytvoriť letný festival s naozaj hodnotným umeleckým prínosom. Od svojho prvého ročníka ponúka ľuďom to najlepšie z klasickej hudby formou príťažlivou pre všetkých – na netradičných miestach, v netradičných kontextoch a dokonca aj s koncertmi s voľným vstupom.

v sade

Hudba v sade!

Nám sa pre rodiny s deťmi veľmi pozdáva cyklus, ktorý festival dopĺňa od roku 2016. Pod názvom Hudba v sade (všade) prináša open-air koncerty klasickej hudby na rôznych miestach v Sade Janka Kráľa v Bratislave vždy každú sobotu v čase od 17:00 do 19:00 hod., v podaní prevažne slovenských interpretov.
Vstup na koncerty je voľný a neformálne prostredie zabezpečí, že môžete pri počúvaní hudby kľudne aj ležať v tráve.

musica2

Vyhrajte s LeMini Viva Musica! tričká!

Tento rok si pre svojich fanúšikov Viva Musica! festival navyše pripravil aj veľmi zábavný doplnkový tovar. A na LeMini práve teraz môžete vyhrať sadu tričiek: detské, dámske a pánske! V spolupráci s Koláčovou vznikli vtipné tričká pre deti “nediriguj ma!” a pre maminy “nebudem hrať druhé husle!”. Pre pánov tu potom máme drsné tričko Beethoven.

Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto nám do komentáru sem pod článok napíše, ktorej akcie Viva Musica! ste sa už zúčastinili, alebo sa plánujete zúčastniť, alebo ktorá letná akcia Viva Musica! vás najviac zaujala (pomôcť si môžete programom festivalu presne tu).
+ pripojte prosím svoj email, aby sme vás v prípade výhry mohli kontaktovať

Jedného výhercu sady troch tričiek vylosuje random v stredu 26.7.

Súťaž je ukončená, vyhráva komentár číslo 5 (dôkaz na facebooku), junasova@centrum.sk . 
Gratulujeme!