Aké by to boli pre deti Vianoce, keby si pod stromčekom nerozbalili aspoň jednu hračku! Určite dobre viete, po čom ich srdce najviac túži, listov Ješiškovi máte doma už určite množstvo. To však neznamená , že sa neskúsite poobzerať aj po trochu iných hračkách.

A to hlavne od slovensko- českých výrobcov, pretože náš predvianočný seriál o darčekoch pre deti od domácich značiek, práve dnes pokračuje výberom hračiek.

hrackyskczmix

V ponuke domácich výrobcov hračiek nájdete množstvo zábavných hračiek pre najmenšie deti, ale aj rôzne kreatívne stavebnice či náučné spoločenskú hru Bratislava od Pána Medvedíka.

Možno vás aj prekvapí, že množstvo hračiek, s ktorými ste vy sami prežili detstvo sa stále vyrába, alebo oäť nabrali druhý dych!
K tejto kategórii určite patria nafukovacie hračky (či len krásny doplnok do detskej) od českej firmy Fatra, ktorá opäť vyrabá ikonické hračky Libuši Niklovej.
A keď sme už pri tých domácich hračkách s retro nádychom, ikonický igráček sa ešte stále vyrába, dokonca reaguje aj na novú dobu a okrem nesmrteľnej zdravotnej sestričky, kuchára či robotníka, teraz nájdete v ponuke igráčikov aj v téme napríklad Hello Kitty.

hrackymix2

Hračky nakupujte online priamo u výrobcov, alebo teraz pred Vianocami, na niektoré určite natrafíte aj na mnohých vianočných trhoch.

na úvodnej fotke sú retro hračky Libuši Niklovej