Značka prírodnej a BIO kozmetiky Weleda uvádza na trh sprchovacie krémy a šampóny 2 v 1 určené pre deti od 3 rokov. Sú šetrné nielen k detskej pokožke, ale aj k očiam. Praktické balenie s obsahom 150 ml zdobia hravé vodné zvieratká: delfín, hroch a tuleň.

Nové sprchovacie krémy a šampóny 2 v 1 sú vyvinuté špeciálne pre potreby detí – od vône, cez obal až po receptúru prípravku. Vďaka jemnej pene, hravému obalu a príjemnej vôni prinášajú novú zábavu pri kúpaní.

weleda

 

Umývanie od hlavy až po päty v 3 hravých vôňach

2 v 1 sprchovací krém a šampón Sladká vanilka očarí príjemne hrejivou vôňou vanilky a mandarínky, ktorá si deti podmaní aurou tepla a pozitívnej energie.

2 v 1 sprchovací krém a šampón Veselá limetka poskytuje osvieženie plné pozitívnej energie vďaka esenciálnym olejom z limetky a citrónu.

2 v 1 sprchovací krém a šampón Šťastný pomaranč si podmaní zmysly príjemnou vôňou plnou života a radosti, v ktorej sa mieša sviežosť pomaranča s hrejivými tónmi vanilky.

Weleda nadväzuje novými produktami na svoju úspešnú Nechtíkovú dojčenskú a detskú starostlivosť. Zloženie neobsahuje syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumácie ani látky na báze minerálnych olejov. Vysokú kvalitu prípravkov zaručuje certifikát NATRUE. Vzhľadom k čisto rastlinnému zloženiu sú vhodné aj pre vegánov.

weleda2

Súťažte o balíček noviniek pre deti Weleda s LeMini!

/súťaž je ukončená, random generátor vylosoval komentár číslo 2, dôkaz je na facebook stránke LeMini/ 

Na LeMini vám ponúkame možnosť súťažiť o balíčk noviniek Weleda obsahujúci všetky 3 vône.

Podmienky súťaže:
1. napíšte nám do komentára pod článok, aký je váš obľúbený Weleda produkt z akejkoľvek kategórie
+ pripíšte svoj email, aby sme vás v prípade výhry mohli kontaktovať!

Výhercu vylosuje random o týždeň 21.6.2017.

 

fotky:  weleda.sk