Ako iste vieme, je dôležité starať sa o našu pokožku a to nie len o tú detskú, ale aj o našu.
Koža, náš najväčší zmyslový orgán je často vystavený rozličným problémom;  stres, vplyvy prostredia a nevyvážená strava môžu negatívne ovplyvňovať stav našej pokožky. Výsledkom je citlivá, suchá a podráždená pleť.

Zloženie mandľového oleja je veľmi podobné štruktúre vonkajšej lipidovej vrstve kože, a preto sa jeho účinné látky veľmi dobre vstrebávajú do pokožky. Dnes si preto mandľovú radu kozmetiky Weleda aj bližšie predstavíme.

19578744_10212821445801814_1006983240_o

Weleda je certifikovaná prírodná kozmetika. Obsahuje iba čisté prírodné suroviny a je nositeľom certifikátu NATRUE – garancia najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky. Neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.
Mandľový olej získava Weleda z ekologického poľnohospodárstva!

Mandľový krém na citlivú pokožku rúk

Naše ruky sú často počas dňa veľmi namáhané. Mandľový krém na citlivú pokožku rúk posilňuje ochrannú funkciu pokožky a pomáha jej v boji proti negatívnym vplyvom životného prostredia.

Mandľová sprchovacia emulzia na citlivú pokožku

Vstúpte do nového dňa plní energie – s pH neutrálnou mandľovou starostlivosťou o citlivú pokožku. Jemné zloženie sprchovacej emulzie neobsahuje mydlo, len látky na rastlinnej báze, jemne odstraňuje kožný maz a upokojuje pokožku.

Mandľové telové mlieko na citlivú pokožku

Mandľové telové mlieko sa ľahko vstrebáva, upokojuje podráždenú pokožku a znižuje jej začervenanie. Jeho pH neutrálne zloženie s BIO mandľovým olejom pokožku intenzívne hydratuje a znižuje tak jej podráždenie.

19619624_10212821445761813_861573439_o

Súťažte s LeMini o balíček mandľových produktov Weleda!

Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto nám sem pod článok napíše, ktorý z produktov prírodnej kozmetiky Weleda by ste radi vyskúšali, + nezabudnite pripísať svoj email, aby sme vás mohli v prípade výhry kontaktovať.
Jedného výhercu celej mandľovej sady vylosuje random v stredu 13.9.
Súťaž je ukončená, vyhráva komentár číslo 4, dôkaz fotka je na facebooku LeMini. 
Ďakujeme za účasť!

fotky a zdroj: weleda.sk