Jeden víkend práve skončil, ale ten ďalší začína už piatkom! Pretože prvý veľký predajný event dizajnových značiek pre deti pod názvom kid., ktorý sa bude konať 24. – 26. marca 2017 v Starej tržnici sa nezadržateľne blíži.

Ako sme už v nedávnom článku avizovali, na tejto akcii sa okrem iného odprezentuje aj množstvo domácich značiek pre deti.
Medzi ne pochopiteľne patrí aj obuvnícka firma RAK, ktorá už od roku 1993 s láskou k svojmu remeslu prináša to najlepšie pre detské nôžky.

rak2

 

Vyhrajte s LeMini detské topánky RAK!

Na oslavu tradičného obuvníckeho remesla a kid. eventu, sme na LeMini pre vás pripravili aj mini súťaž!
Vybrali sme pre vás ako cenu tieto kožené, jemne zelené (vhodné aj pre dievča aj pre chlapca) topánky z dielne RAK, v detských veľkostiach od 19 po 28.

Do súťaže sa môže zapojiť každý kto:
sem pod článok do komentáru napíše, na ktoré tri značky, ktoré sa na kid. odprezentujú, sa najviac teší (pomôcky / zoznamy hľadajte na fb kid.)
+ veľkosť detských topánok
+ váš email, aby sme sa v prípade výhry mohli skontaktovať!

Súťaž na LeMini trvá do nedele 26.3., ukončením kid. festivalu, ukončíme aj súťaž o jeden pár zelených detských topánok RAK.

Súťaž je ukončená!  Random vylosoval komentár číslo 23 (dôkaz fotka na facebooku), a to je janka.slotova@gmail.com.. Komentáre sme odpočítavali podľa času / dátumu uverejnenia (čiže komentár číslo 1 je ten najnižšie dole, atď).
Výhercovi gratulujeme!

rak1

Čo všetko získate výhrou detských topánok RAK? 

Detská vychádzková obuv s praktickým zapínaním na ” suchý zips “určená pre deti do 6 rokov. Je ľahká, pružná, vyrobená z prírodnej kože vrátane podšívky, ktorá zabezpečuje priedušnosť a dokonale sa prispôsobí tvaru nohy.
Členkový strih, výstuž päty, anatomicky tvarovaná antibakteriálna vkladacia stielka zabezpečia dieťaťu pohodlie a pocit bezpečnej chôdze a zohľadňujúc anatomické zvláštnosti detskej nohy aj ich zdravý vývoj. Pri výrobe zvršku a stielky obuvi sú použité len vodou riediteľné lepidlá, teda lepidlá bez obsahu organických rozpúšťadiel.Celý zvršok obuvi je vyrobený z hladkej lícovej kože Nappa, ktorej povrchová úprava zvyšuje odolnosť a úžitkové vlastnosti obuvi predovšetkým pri daždivom a vlhkom počasí a zjednodušuje ošetrovanie a čistenie obuvi. Zvýšený okraj podošvy s prekrytím špice obuvi takisto zabezpečia lepšiu odolnosť voči premočeniu, znečisteniu a poškodeniu zvršku obuvi.
Obuv má certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti. Okrem toho bola posudzované komisiou zloženou z ortopéda, detského lekára, modelára a špecialistov na výrobu obuvi, na základe čoho získala licenciu na používanie ochrannej známky “Žirafa” a “Česká kvalita”. Je určená predovšetkým do exteriéru.

rak3

fotky/zdroj : rak-obuv.sk