Anglická značka detského oblečenia Organic Zoo vytvorila v tomto čase enviromentálnych víziev projekt etického produktu, ktorý podporuje pozitívne kultúrne zmeny.
Ponúkajú nám aj našim malým, sortiment odevov zo 100% organickej bavlny, ktoré sa vyrábajú výhradne v Európe, s veľkým dôrazom na kvalitu a fair trade.

11
Poslaním Oraganic Zoo je povzbudiť svojich zákazníkov k tomu, aby si boli viac vedomí nákupných možností s dôrazom na výrobný proces, pôvod odevov, dizajn a kvalitu materiálov.
Značka pevne verí, že oblečenie, ktoré my a naše deti nosíme, by malo byť dlhodobé, bez toxických chemikálií a prinášať príbeh, na ktorý sme všetci hrdí.

06

Čo nájdete v kolekciách Oragnic Zoo?

Každá kolekcia odráža ich typický štýl, zmes klasiky a súčasnosti s paletou v ekologickej bielej, sivej a kultových bretonských pruhov. Medzi základný sortiment patria mikiny, topy, playuits, legíny, šortky a klobúky.
Ponúkajú aj výber darčekových nápadov pre novorodencov a výber monochromatických detských doplnkov do detskej izby. Všetky kúsky sú navrhnuté vo Veľkej Británii.

Ak sa vám nápad a myšlienka značky Organic Zoo pozdáva, nakupujte pre deti vo veľkostiach od novorodencov po 3roky priamo tu.
Alebo niekoľko kúskov z kolekcie dostanete kúpiť dokonca aj v slovenskom online concept store aliceandalice.sk priamo tu.

05
1

fotky: organic-zoo.com