Úspešný projekt detského predajného festivalu mini pokračuje aj v tomto roku. Jeho už tretia edícia sa odohrá v polovici mája v novom pražskom priestore Hala C Balabenka, ktorý je bezbariérový.
Na dvoch poschodiach se predstaví viac ako sedmdesiatpäť poctivo vybraných značiek, designérov, módnych návrhárov, vydavateľstiev a obchodov z Českej a Slovenské republiky.

Screen Shot 2017-05-04 at 10.02.56

Tématom májového festivalu mini budú kolotoče. Symbolom je červená papierová ruža a vo vonkajších priestoroch nebudú chýbať kolotoče z rodinného lunaparku z Okoře – pôvabný staročeský so zvieratkami a autíčkami a jeden retiazkový.

Nové kolekcie pro jar a leto predstavia napr. české značky Shark in the Park, Ice Ice Baby, LoowFAT KIDS, Nadoma a Naven, Elí Belí, Young Primitive, BeBirdie a nová značka Beans.
Spomedzi reprezentantov zahraničnej módy zaujme francúzska ikonická značka Petit Bateau. Pražský concept store NilaKids se pochváli niekoľkými eco-friendly značkami ako Gray Label, Tinycottons a Kidscase.

Screen Shot 2017-05-04 at 10.05.15

Mini festival zareagoval aj na veľký dobyt po detskej obuvi a v ponuke budú rôzne značky ako napríklad Kavat, Bobux, Camper a Young Primitive na mini predstavia tiež novinku – gumáky v spolupráci s Novestou.

Zo slovenských značiek svoje kolekcie odprezentujú Bess, Cila, Haloo, Rak a v neposlednom rade Moe s obľúbenými podkolienkami, legínami a koženými capačkami.

Okrem módnych značiek si na mini festivale budete môcť vychutnať veľkú ponuku aj hračiek, bytových doplnkov, kníh..

Pre návštevníkov je samozrejme pripravený aj bohatý sprievodný program, detský kútik, občerstvenie či kaderníctvo. Všetky potrebné a doplnkové informácie nájdete na stránke festivalu mini presne tu.

Mini_vizual_vert_2

Mini festival sa koná 12. – 14. 5. 2017 v hale c Balabenka, Drahobejlova 2400/15, Praha 9
piatok 10–19 hod.
sobota 10–19 hod.
nedela 10–18 hod.

vstupné na jeden deň: 130 kč

festival pass na všetkyy dni: 190 kč
deti do 12 rokov: zdarma

fotky a zdroj: festivalmini.cz