Ivica Jusková ma zaujala už veľmi dávno a to hlavne úžasným vkusom a citom pre krásu, ktorý prezentuje vo svojom obchode slávica. Každý, kto tam kedy vstúpil presne vie, o čom hovorím. Jedinečné kúsky, ktoré prídete vybrať ako darček pre niekoho vzácneho, ale v podstate by ste si všetko najradšej kúpili pre seba (alebo iba mne sa to stáva??).. Ten úplne najjedinečný a najoriginálnejší kúsok má ale Ivica už pár mesiacov doma. Je to jej syn Albert.
Navštívila som ju v jej nádhernom novom byte, kde mimochodom aj ked píše, ze nie je veľmi na varenie,  úžasne rozvoniaval obed. Príjemne sme pokecali o tom, ako sa jej život zmenil, či nezmenil odkedy je mamičkou a ako teraz vyzerá jej bežný deň.
Ivica je krásna ako z vnútra tak aj zvonku a jej prirodzenost a úprimnosť, na mne po našom stretnutí zanechali nesmierny dojem.
Prečítajte si a pozrite sa ako sme sa mali u nej doma.

Slovakia-38

Slovakia-28

Kedy vstávaš?

Ako kedy. Väčšinou sa Albert medzi 6-7h sa zobudí, nakojím ho a potom ešte pospí. Niekedy je hore od 7h inokedy ešte o 8h spí..

Aký je tvoj ranný rituál?

Prvoradé je bábätko. Postupnosť je každý deň približne rovnaká. Urobiť mu raňajky, prebaliť, prezliecť, napapať, pomedzi to sa najem ja, osprchujem, oblečiem..

Ako vyzerá tvoj bežný deň?

Albert spí 2x denne. Čiže sa chodíme kočíkovať niekam, kde sa dá aj so psíkom, keďže máme doma 7-ročnú fenku Loru. Niekedy doobeda spí v postieľke, kedy si ja doma popracem alebo sadnem za počítač a pracujem. Musím sa však priznať, že mám veľkú pomoc u rodičov aj svokrovcov, ktorí pokočíkujú, postarajú sa a vtedy ja idem väčšinou do svojho dizajnového obchodíku slávica skontrolovať, ako sa mu vodí.

ivicaMix

Slovakia-1

Ako si predstavuješ ideálne strávený deň?

Pre mňa sú moje dni ideálne, musím povedať. Som šťastná, keď môžem skĺbiť moje “prvé dieťa” slávicu, Alberta a aj nejaký kúsok času pre seba.

Čo cez deň nikdy nestihneš?

Navariť a utrieť prach. Lebo sú to činnosti, ku ktorým som si pravdupovediac ešte nenašla ten pravý vzťah. Veľmi sa za to hanbím, lebo vždy pred nimi uprednostním niečo iné, za čo ma karhá aj môj manžel.

Čo ťa cez deň drží pri živote?

Úsmev môjho syna.

Obľúbená časť dňa?

Ráno, keď sa Albert zobudí a usmieva sa tak detsky úprimne len preto, že je nový deň. Mám veľmi rada naše poväčšine spoločné raňajky s mužom, kedy sa už napapaný Albert buď hrá na zemi, alebo sedí s nami vo svojej stoličke za stolom. A v neposlednom rade sú to naše večery s manželom, kedy sa len tak rozprávame, alebo sa válame na sedačke, alebo pozeráme film.

Slovakia-25

Slovakia-7

Kedy chodíš spať?

Veľmi neskoro. A každý deň si za to nadávam a stále to neviem zmeniť..  Väčšinou okolo pol noci.

Čo práve čítaš?

Mám rozčítaných asi 5 knižiek, ku ktorým sa z času na čas dostanem. Momentálne si podčiarkujem nejaké zaujímavosti v knižke “Päť jazykov lásky pre deti” od Gary Chapman a Ross Campbell.

Aké máte doma obľúbené rodinné jedlo?

Humus.

ivicaMix2

Slovakia-5

Kde najradšej nakupuješ oblečenie pre deti?

Musím sa priznať, že som nikdy nemala v obľube nakupovanie. Najradšej nakupujem štýlom: “Jeej to je pekné, kde si to kúpila?” Občas zájdem do Pána Medvedíka, páči sa mi slovenská detská značka KaiKai alebo český Ice Ice baby, no väčšinu Albertovho šatníka tvoria veci z H&M a Lindexu.

Čo si kôli materstvu prestala robiť?

Musela som samozrejme zo všetkého ubrať a poľaviť. Vzdala som sa kúsku seba na úkor toho najkrajšieho, čo ma v živote mohlo stretnúť.

Ako najradšej relaxuješ?

Baví ma moja práca, takže veľmi rada “relaxujem” v slávici.

Slovakia-22

fotky: Katta Tubio