Kolekcia Armani Junior je rovnako pestrá ako životy detí, pre ktoré je určená. Spája v sebe módne cítenie, pohodlie aj jednoduchosť. Značka sa navyše aj tento raz drží svojej filozofie ekologických produktov.

armani5

Armani Junior pre chlapcov

Na jar/leto 2015 sa kolekcia Armani Junior pre chlapcov od 8 – 16 rokov rozsvieti žiarivými farbami. Na oblečení sa neónové farby ako žltá či zelená miešajú spoločne s klasickou bielou a šedou. Najmä na tričkách, bundách a nohaviciach nájdete aj nový extra-čierny odtieň, ktorý vyvoláva jemný pocit street stylu. Mestské prvky sú zakomponované aj v grafických vzoroch – šport a hudbu pripomína napríklad motív lebky. Celá kolekcia sa nesie v troch základných témach: “Power Pastel, Sporting Club, Havana Days”.

armani1

armani2

Armani Junior pre dievčatá

Dievčenská kolekcia Armani Junior na túto sezónu je hlavne o farbách, kvalitných materiáloch a vzoroch. Vyberať si môžete medzi krásnymi elegantnými šatami na party, pestrými tričkami na bežné nosenie, nylonovými bundičkami a mnohými ďalšími kúskami na najrozličnejšie príležitosti. Kolekcia je podobne ako u chlapcov rozdelená do troch tém: “Party Time, Girlie Folk, Art Pop”.

armani4

Pre lepšiu predstavu o aktuálnej kolekcii si určite pozrite milé video v úvode článku. Ak chcete nakupovať, kolekciu Armani Junior nájdete napríklad tu.

fotky a video: armani.com