Na úspešnú premiéru detského predajného festivalu mini, ktorá sa odohrala v apríli, naviaže jeho predvianočná edícia. Konať se bude na konci novembra 25. – 27.11. 2016 v pražskom Kafkovom dome, pár krokov od Staromestského námestia. Na troch poschodiach sa predstaví sedemdesiat značiek, designérov, módnych návrhárov, vydavatelstiev a firem, ktorých výrobky a sortiment zaujali usporiadateľov festivalu originalitou, kvalitou či výnimočným spracovaním.

deer
done by deer
ditap-1
pyžamo dita p.

Nábytok, hračky a doplnky predstaví napríklad firma Devoto, a to vrátane horúcej novinky – kolísky Tutu, pod ktorou je podpísané designérske duo Roman Vrtiška a Vladimír Žák.
Obchod Vanda Store v Kafkovom dome vytvorí elegantnú izbičku zariadenú nábytkom z rady Home značky Stokke. Ďalej na festivale svojim sortimentom určite zaujmú obchody ako Nordic Day, Kidtown, Space for Kids, Get Inspired alebo Atelier Girafa.
Pikle z pytle si získa vašu pozornosť vďaka svojím Kufríko- domčekom a Veronika Bratrychová kolekciou detských dek Široko.
Slovenské značky v tomto oddelení zastúpi Wooli.

kutulu
kutulu
nordic
nordic day

Detská móda bude na mini zastúpená obľúbenými domácimi značkami ako TO TO E, Ice Ice Baby, Cuna vlnami, Nadoma a Naven a BeBirdie, ktoré doplnia nové značky Shark in the Park a LoowFAT KIDS.

Zo Slovenska sa na festivale mini objaví napríklad moe, špecialista na podkolienky a kožené capačky, a nápadité módne značky ako Little People by Special Dress a KaiKai. Niektoré značky obohatili svoje kolekcie dokonca aj  o modely pro maminy, takže sa určite máte na čo tešiť!

shark
shark in the park

Nuž a okrem množstva pestrého tovaru pre deti a rodičov, ktoré sa v predvianočnom období priam núkajú ako darčeky pod stromček, vás na festivale mini čaká aj bohatý sprievodný program ako tvorivé dielne, cvičenie jógy, divadielka a ešte oveľa viac.
Pre podrobnejšie info klikajte na stránku festivalmini.cz.

mini_vizual_01

fotky: festivalmini.cz a archív značiek