Dvakrát ročne sa milovníci módy, aj tej detskej, môžu tešiť na exkluzívne kolekcie H&M Studio v limitovaných kusoch a len vo vybraných predajniach. Kolekcie H&M Studio sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálov a zväčša odvážnejšími kúskami.
Rovnako je tomu aj v aktuálnej detskej kolekcii na jar / leto 2017 kde sa stretáva nežný svet odvážnych balerín a pôvab malých boxerov. Vstúpte do ich čarovného sveta plného lásky a súcitu.

hampm-studio-devoile-sa-nouvelle-collection-enfant-printemps-ete-2017-photo-15_1
hampm-studio-devoile-sa-nouvelle-collection-enfant-printemps-ete-2017-photo-13
Kolekcia kombinuje a nachádza harmóniu medzi dvoma tak odlišnými svetmi. Červená saténová bombera, nadýchaná sukňa, boxerské topánky.. to všetko vo výsledku pôsobí veľmi hravo a športovo.
Hlavnými farbami kolekcie sú výrazná zlatá, červená a čierna na materiáloch poskytujúcich deťom dostatočné pohodlie: bavlna, nylon alebo ľan. Navyše vzory v štýle old school tetovania dodajú nový nádych obľúbeným kúskom.

hampm-studio-devoile-sa-nouvelle-collection-enfant-printemps-ete-2017-photo-11
studio-Kids

Kolekcia H&M Studio je k dispozícii od 1.marca na hm.com / nakupujte online v sekcii novinky / a od 2.marca vo vybraných predajniach značky. Ceny sa pohybujú medzi € 7,99 a € 49,99 a veľkosti od 98 až po 128.

fotky: hm.com